Reklama
 
Blog | Bohumír Šimek

Volby do evropského parlamentu

Ve schránce jsem našel obálku a při otevření se na mne vyvalil balík prázdných papírů. Prázdných? S absolutně neznámými jmény! Soutěž o vynikající politický byznys! Takové prachy u nás nenajdeš!

Není divu, že to mnohého občana odradí od voleb! Jen seznam stran v republice je na dva archy A4 po dvou sloupcích malým písmem! Naštěstí kandiduje jen pár desítek stran a uskupení. Pokud náhodou slyšíš jejich názory, pak jsou nejčastěji hluboko před Listopadem! Levicový populismus, hlasy proti sjednocené Evropě a její bezpečnosti!

Tak jsem se začetl do seznamů jmen jednotlivých volených stran, straniček a pidistraniček. Známá jména jen u ODS, TOP 09 (kde je i STAN a Zelení), ANO, KDU-ČSL, KSČM a pár známých psychopatů v čele stran na prvním místě. A pár politiků hledajících imunitu před trestním stíháním.

ODS volit nechci pro chronický odpor politiků k opravdu jednotné, federalizované Evropě a pro potřebu falešné suverenity ve všem. Chtěl jsem volit STAN, ale to uskupení stran od Šumavy po Karpaty mne neuvádí do transu. ANO volit také nechci, protože svým heslem „tvrdě a nekompromisně pro silné Česko“ nejspíš v evropském parlamentu, kde se hledá kompromis a většinový souhlas, nemůže zvítězit a narazí. KDU-ČSL nevolím, protože vnímám slábnoucí enthusiasmus pro Ježíše Krista, čímž tato strana pro mne ztrácí smysl svojí existence. Komunisty? Těm jsem vděčný za čtyřicetileté pronásledování mých nejbližších a vadí mi jejich servilita vůči ruskému imperialismu. A ty ostatní strany a straničky se zcela neznámými lidmi nebo s psychopaty v čele?

A přece jsem našel! V jedné předvolební partě není psychopat! On je jen anomál, výrazně známý, čestný, rovný, moudrý muž. Starší, ale mladého, svobodného ducha. Toho budu volit! Takové zástupce v evropském parlamentu potřebujeme!

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama