Reklama
 
Blog | Bohumír Šimek

Grázl patří za mříže!

Vážený pane Tomio Okamuro, ustoupil jste do pozadí, ale proč Vaši členové mi stále posílají maily obsahující narativy ruské desinformační války? Proč ohrožujete naši vlast snahou o vystoupení z EU a z NATO?

Vladimír Vladimírovič Putin, vrcholný člen ruských tajných služeb KGB, po svých zákonných úpravách trvalý vládce Kremlu na věčné časy, zastavil pravdivé informace pro občany Ruska a skrze lži o nacionalistech, banderovcích a narkomanech vyhlásil Ukrajině nespravedlivou, bratrovražednou válku. Vraždami Rusků i Ukrajinců prý ochraňuje životy Rusů!?! A pravý důvod? Rozhodl se, že se zapíše do dějin obnovou Sovětského svazu v rozsahu Svazu sovětských socialistických republik a států Varšavské smlouvy, že vytvoří opět Velikou Rus! Nebo chce ovládnout celý svět?

Několik měsíců shromažďoval ruská vojska kolem Ukrajiny na neohlášeném rozsáhlém vojenském cvičení. Pak vyhlásil druhou fázi cvičení a vtrhnul s neinformovanou armádou na Ukrajinu, kde teprve poznávali vojáci, že nestřílí na terče, ale na živé občany, ženy, děti, obytné domy a školky. Ojedinělí vojáci vraždili Ukrajince a bránící se Rusy s nebývalou chutí!

Putin zjevně očekával, že Ukrajina se vzdá stejně, jako jsme se vzdali my v roce 1968, bez boje, kdy zajali naše politické vedení a odtáhli ho do Moskvy, kde byli ochotni je povraždit. A požadavek Kremlu dnes? Ukrajina se musí vzdát svého nároku na suverenitu, musí stvrdit převzetí Krymu, Doněcka a Luhanska Ruskou federací, a nesmí vstoupit ani do Evropské unie, ani do NATO. A vláda Ukrajiny má být vyvražděna a vyměněna.

Odpověď Ukrajiny? Herce si zvolili za svého prezidenta, ale ten nezklamal, nevzdal se a naopak vyzval Ukrajinu k zápasu o svůj stát v nerovném boji s několikanásobnou přesilou. Putin vyhrožuje třetí světovou válkou s použitím atomových zbraní! To by byl konec našeho světa. A toho se NATO obává! Rusové jakoukoliv větší pomoc Ukrajině označují jako vyhlášení války Rusku, které je připraveno použít atomové zbraně.

Rusko Ukrajině osm let okupuje Krym a v Doněcké a Luhanské oblasti vede zamrzlý válečný konflikt. Rusko lstivě napadlo Ukrajinu podle svých vykonstruovaných, absurdních a lživých obvinění a ničí obytné domy, školky a vraždí starce, ženy a děti. Putin ví, že NATO se neodváží účinně pomoci.

Ale s takovým odporem samotných Ukrajinců Putin nepočítal. Ukrajinci prožili Stalinovo praktické vyhubení hladem, pak po převálcování ruskou armádou za druhé světové války bojovali za přežití své země se skutečnými německými nacionalisty, pak bojovali v nejtěžších bojích za naši svobodu v prostoru Böhmen und Mähren, pak trpěli pod nadvládou Kremlu a konečně po rozpadu Sovětského svazu se osvobodili. Poradili si s německými nacionalisty, poradí si i s ruskými nacionalisty. Svoji vlast uhájí i proti ruským okupantům!

To všechno chápu. Ale co nechápu je, proč obsazení Ukrajiny svým proruským postojem umožnili Václav Klaus, Miloš Zeman, Vojtěch Filip, Tomio Okamura, naši komunisti a členové Strany populistické demokracie, kteří mi dodnes přeposílají lživou ruskou propagandu! Jak je možné, že se stavíte proti pravdě a proti úctě k druhému člověku? Proč podporujete rozdělení našich občanů ruskou hybridní válkou?

Proč podporujete ruské lži? Co vám to přináší? Komunisté si možná představovali, že pomocí nacionalistického Ruska předvedou svůj nový Vítězný únor. Ale absolutně nechápu, co očekává Tomio Okamura za svoji podporu ruského nacionalismu!

Sláva Ukrajině! Sláva prezidentu Ukrajiny Volodymyru Zelenskému, starostovi Kyjeva Natalii Kličkovi a všem hrdinům ukrajinským i mimoukrajinským! Putin, Lavrov, Šojga a další patří před mezinárodní tribunál!

Kam patří Tomio Okamura? Proč Tomio Okamura se svojí Stranou populistické demokracie se drží narativu vstřícnému Putimské Veliké Rusy, abychom vystoupili z Evropské unie a z NATO? Proč jste převzali komunistické ideologie orientované k ruskému agresivnímu imperialismu?

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama