Reklama
 
Blog | Bohumír Šimek

Neočkované neléčíme!

Zdravotní péče kolabuje, přestává se operovat, chirurgie, ortopedie, kardiologie, gastroenterologie se přestavují na koronavirové jednotky, chybí lůžka, chybí lékaři a chybí sestry! Kdo za to může?

Od Listopadu se omezovaly počty nemocnic, počty lékařů a počty sester. Pojišťovna VZP proklamovala, že čím méně lůžek, lékařů a sester, tím méně zdravotní péče se spotřebuje. Tak se rušily nemocnice a lékaře a sestry jsme vyháněli ze země. Zdravotnictví se zdálo být předimenzované a nevyužité.

A tak se před koronavirem psalo o chybění 2000 lékařů a 5000 sester. Dnes je personál na dně svých sil. Průměrný věk lékařů se blíží k šedesáti letům a vyhořelí senioři prchají do důchodu. Mladé lékařky a sestry prchají do gravidity. Není divu! Pacienti a jejich příbuzní jsou zlí a nenávistní vůči personálu pracujícím na hraně svých možností!

Prý potřebujeme „Nouzový stav“, abychom mohli povolat mediky do nemocnic. Medici ze zákona nesmí pracovat jako sestry, smí pracovat jen jako nekvalifikovaný personál. Zkusili jsme si to a vedlo to ke snížení kvality dovedností mediků. Kdo chce mít hloupé lékaře?

Počty nakažených přes veškerá očkování letí nahoru podstatně více než před rokem! Ano, očkovaných je málo. U variety alfa byla potřebná ochranná proočkovanost 60%, pro vyšší virulenci současné variety delta je nutná proočkovanost 80%, a k tomu máme daleko! Proto se koronavirus tak snadno šíří a varíruje k nebezpečnějším formám. Nyní tu je jihoafrický omikron.

Koronavirus nebude eradikován, nezmizí!  Musíme se s ním naučit žít! Musíme mít dostatek protilátek, abychom s ním mohli žít. A protože je koronavirus velmi zrádný a snadno nás zabíjí přes veškerou medicínskou snahu, musíme se zatím chránit očkováním.

Vláda zvažuje o povinném očkování seniorů a zdravotníků. Jde o prozatímní ochranu nejvíce ohrožených jedinců mezi námi. Izrael a Rakousko se rozhodly pro povinné očkování všech občanů. To je nejrychlejší cesta ke stabilizaci vztahu občanů s koronavirem a k normalizaci života. Avšak stejně důležité je naočkování i našich dětí!

Babišova vláda přes léto spala na vavřínech a netlačila na proočkování společnosti. Dnes už to nedoženeme. Chceme to nahrazovat testováním. Ale místo PCR testů, které jsou vhodné k odlišení čerstvě infikovaných vůči zdravým, testujeme převážně antigenními testy, které odhalí koronavirus až po několika dnech, během kterých se virus semenění do společnosti! PCR testy by byly vhodné, pokud by fungovalo trasování. Ale to nefunguje! Byly by vhodné, ale potřebují řádné laboratorní zázemí, které jsme přes léto nevytvořili!

Neochota občanů k očkování pro nedostatečné informovaní společnosti vládou, nedůvěra občanů k nařízením Babišovy vlády a jejich důvěra v absurdní alternativní myšlení, neschopnost řádného trasování pro nedostatečné personální vybavení hygienických stanic, to vše ohrožuje naši společnost dalšími desetitisíci zbytečně zemřelých!

Co s tím?

Pokud se necítím zcela zdráv, musím ochránit svoji rodinu, pokud možno žít v izolované místnosti a stýkat se s rodinou jen v respirátoru! Často větrat! Při podezření na koronavirus, poradit se se svým lékařem bez otálení! V žádném případě nesmím jít do společnosti! U imunizovaného člověka novou infekci nemusíme vnímat vůbec, nebo ji maximálně vnímáme jen jako neurčitou rýmičku, a přesto neimunizovaný po kontaktu s námi může skončit smrtí.

Ale i jako zdravý zbytečně nechodím do společnosti, kde je více lidí, a v uzavřených prostorách musím nosit respirátor, držím odstup od ostatních a rukám věnuji větší hygienu s desinfekcí.

………………………………………….

Proč tak provokativní nadpis? Protože situace je vážná a hlupáků příliš mnoho!

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama